Kontakt oss

📱72 47 12 50

✉ post@hms-tjenesten.no

Orkanger
Tverradkomsten 61
7300 Orkanger

Sunndal
Romsdalsvegen 1
6600 Sunndalsøra

Oppdal
Sunndalsvegen 6
7340 Oppdal

Heim
Hollaveien 48
7200 Kyrksæterøra


Ansatte

Elisabeth Lund
Daglig leder, Yrkeshygieniker
elisabeth.lund@hms-tjenesten.no
915 41 280

Bodil Bredesen
HR/HMS-rådgiver, Miljøfyrtårnkonsulent
bodil.bredesen@hms-tjenesten.no
976 98 776

Berit Hugdal
Avdelingsleder Sunndal, Yrkeshyg., MFT-konsulent
berit.hugdal@hms-tjenesten.no
958 15 329

Tormod S. Slupphaug
Leder for digitalisering og effektivisering
tormod.slupphaug@hms-tjenesten.no
482 06 893

Eva Sande
HMS/HR-rådgiver og Bedriftssykepleier
eva.sande@hms-tjenesten.no
975 98 282

Lars Jordet
HMS-rådgiver og Bedriftssykepleier
lars.jordet@hms-tjenesten.no
900 45 152

Eva Strand
Bedriftssykepleier
eva.strand@hms-tjenesten.no
948 16 620

HÃ¥vard Stiklestad
Bedriftssykepleier
havard.stiklestad@hms-tjenesten.no
913 08 558

Rolf-Erik Strand
Yrkeshygieniker
rolf-erik.strand@hms-tjenesten.no
934 02 088

Inger Anne Smevoll
Yrkeshygieniker
Miljøfyrtårnkonsulent
ingeranne.smevoll@hms-tjenesten.no
975 70 236

Kine Anette Røst
HMS/HR-rådgiver
Fysioterapeut
kine.rost@hms-tjenesten.no
405 51 324

Inger Lise Liahjell Saue
Bedriftsfysioterapeut
ingerlise.saue@hms-tjenesten.no
468 44 908

Eli Kristiansen
Ergoterapeut
eli.kristiansen@hms-tjenesten.no
993 62 290

Jon Matzow Tønsberg
Bedriftslege og Petroleumslege
jon.tonsberg@hms-tjenesten.no

Tom Holthe
Bedriftslege og Petroleumslege
tom.holthe@hms-tjenesten.no